Odcinek „Złomowiska PL” o Krzykaczu pobił rekord popularności

24 lutego stacja Discovery Channel wyemitowała specjalny odcinek „Złomowiska PL”, poświęcony Markowi “Krzykaczowi” Pawłowskiemu. Bohater programu odszedł od nas niespodziewanie w noc sylwestrową. Materiał był najchętniej oglądaną propozycją w historii kanału.

Specjalny odcinek „Złomowiska PL” na Discovery Channel obejrzało łącznie 500 tysięcy widzów, co przełożyło się na rekordowy wynik programu – 6,18% SHR w grupie 16-49. To najlepszy wynik w historii stacji Discovery Channel.

„Złomowisko PL” wraz z pozostałymi programami w ramówce (m.in. polskie Przygody Truckerki czy dokument „Co zabiło Maradonnę”), pozwoliły stacji Discovery Channel zdobyć 1,3% SHR (16-49) w ciągu całego dnia. To też jeden z najlepszych wyników kanału w historii.

– Marek „Krzykacz” był jedną z najbardziej wyrazistych postaci na planie „Złomowiska PL”. Popularność odcinka pożegnalnego pokazuje tylko, jak bardzo był doceniany i lubiany przez polskich widzów. Będzie nam go bardzo brakować. Jednocześnie chciałam podziękować grupie InbornMedia oraz Przemkowi Kwiatkowskiemu za przygotowanie tego pięknego, wzruszającego materiału – mówi Dorota Eberhardt, Content Management Director, TVN Grupa Discovery

Od 3 marca rusza kolejny, 12. sezon „Złomowiska PL”. Nowe odcinki będzie można śledzić w każdą środę o godz. 21 na antenie Discovery Channel oraz w Playerze.

ZOBACZ TAKŻE:

Odcinek specjalny „Złomowiska PL” – wspomnienie o „Królu Złomu”!

Fot., źródło mat. prasowe TVN

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl