W przyszły piątek do wygrania będzie niewiarygodna fortuna

Fani wysokich kumulacji mogą czuć zadowolenie, bowiem w żadnym z krajów, w których dostępny jest Eurojackpot nie odnotowano głównej wygranej.

Oznacza to, że kumulacja w tej grze wciąż rośnie i w przyszły piątek do wygrania będzie aż 285 000 000 złotych A oto liczby wylosowane 5 marca w Eurojackpot: 9, 23, 34, 40, 42 oraz 1 i 4.

Warto dodać, że w piątkowym losowaniu Eurojackpot w Polsce odnotowano łącznie ponad 35 tys. wygranych niższych stopni. Tabela wygranych dostępna jest na stronie lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane.

Dziś w Lotto do wygrania będzie 6 000 000 zł oraz gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus.

Rekordowa polska wygrana – ponad 190 milionów złotych

W zeszłym roku padła rekordowa polska wygrana. Gracz przyznał wówczas, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby.  Więcej informacji znajdziecie w tekście poniżej.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Kumulacja w Lotto rozbita. Prawdziwą fortunę trafiono na Mazowszu

Fot. główna ma charakter poglądowy.

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl