Wywiad Oprah z Meghan i Harrym już dziś – gdzie oglądać

Na ten wywiad czekają miliony widzów na całym świecie. Oprah Winfrey przeprowadzi z Meghan, Księżną Sussexu  intymną rozmowę, obejmującą wszystko od pierwszych chwil życia w Rodzinie Królewskiej. Następnie dołączy do nich Książę Harry.

Polska – TVN24: „CBS PRZEDSTAWIA: WYWIAD OPRAH Z MEGHAN I HARRYM” z udziałem Oprah Winfrey przeprowadzającej intymną rozmowę z Księciem Harrym i Meghan, Księciem i Księżną Sussexu, zostanie wyemitowany w już dziś (8 marca  o godzinie 20:30) na antenie TVN24.

Oprah Winfrey przeprowadzi z Meghan, Księżną Sussexu, obszerny wywiad, obejmujący wszystko od pierwszych chwil życia w Rodzinie Królewskiej przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijną aż po to, jak radzi sobie w życiu pod ogromną presją opinii publicznej. Następnie dołączy do nich Książę Harry, aby porozmawiać o swojej przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, a także nadziejach i marzeniach na przyszłość w związku z powiększającą się rodziną.

Odcinek specjalny został wyprodukowany przez Harpo Productions. Producentami wykonawczymi są Terry Wood oraz Tara Montgomery, a współproducentem wykonawczym jest Brian Piotrowicz. Za dystrybucję międzynarodową odcinka specjalnego odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group. Emisja dwugodzinnego odcinka specjalnego jest zaplanowana w godzinach największej oglądalności w niedzielę 7 marca w godzinach 20-22, czasu wschodniego/pacyficznego na antenie CBS Television Network w Stanach Zjednoczonych.

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl