W dzisiejszym losowaniu będzie można wygrać prawdziwą fortunę

Pierwsze kwietniowe losowanie Eurojackpot nie przyniosło głównej wygranej w żadnym z krajów, w których dostępna jest gra. Oznacza to dobre wiadomości dla fanów wysokich kumulacji, bowiem dziś (9 kwietnia) do wygrania będzie nawet 225 000 000 złotych

Oto liczby wylosowane 2 kwietnia w Eurojackpot: 1, 3, 4, 36, 43 oraz 2 i 3. Jak już wiemy nie odnotowano głównej wygranej w Eurojackpot, ale warto dodać, że w Polsce padło łącznie ponad 37,7 tys. wygranych niższych stopni. Tabela dostępna jest pod adresem lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane.

Rekordowa polska wygrana – ponad 190 milionów złotych

W 2019 roku padła rekordowa polska wygrana. Gracz przyznał wówczas, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby.  Więcej informacji znajdziecie w tekście poniżej.

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot. główna ma charakter poglądowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *