Impreza urodzinowa 14-latki zakończyła się interwencją straży miejskiej i pogotowia

Częstochowscy strażnicy miejscy interweniowali wobec grupy młodzieży, która spożywała alkohol. W stanie największego upojenia alkoholowego znajdowała się… 14-letnia kobieta, która wówczas miała urodziny.

Strażnicy miejscy patrolowali dzielnice Błeszono i Wrzosowiak. Po południu otrzymali informację o młodzieży, która ma spożywać alkohol w miejscu publicznym, a jedna z uczestniczek dość dziwnie się zachowuje. Nie może poruszać się o własnych siłach, sprawia wrażanie osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

– Strażnicy miejscy szybko zlokalizowali grupę młodzieży i pomogli kobiecie, która miała problemy z poruszaniem się. Na miejscu patrol Straży Miejskiej stwierdził, iż jest ona w stanie bardzo znacznego upojenia alkoholowego. Funkcjonariusze Straży Miejskiej szybko ustalili od pozostałych uczestników, że kobieta skończyła zaledwie…14 lat. Na miejsce strażnicy miejscy niezwłocznie wezwali załogę pogotowia ratunkowego oraz ojca dziewczyny. O sprawie strażnicy miejscy poinformowali też policjantów z VI Komisariatu Policji – relacjonują mundurowi z Częstochowy.

Straż Miejska w Częstochowie przypomina, że sprzedaż wyrobów tytoniowych i alkoholowych osobom poniżej 18-roku życia jest prawnie zabroniona.

ZOBACZ TAKŻE:

Przedszkolanki z dziećmi przebiegały przed tory mimo zamkniętego szlabanu (video)

Fot. główna ma charakter poglądowy. Źródło Straż Miejska Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *