Kto rozpoznaje mężczyznę, który zniszczył tablicę informacyjną w Kazimierzu Dolnym?

Policjanci z posterunku w Kazimierzu Dolnym publikują wizerunek mężczyzny, który w zniszczył tablicę informacyjną, znajdującą się obok baszty zamkowej. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. 

W dniu 12 maja br. w Kazimierzu Dolnym nieznany sprawca zniszczył tablicę informacyjną ustawioną w pobliżu baszty zamkowej, strzelając do niej z przedmiotu przypominającego broń (wiatrówkę). Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

– Widać na nim jak mężczyzna zatrzymuje się przed tablicą, wyjmuje zza paska przedmiot przypominający broń lub wiatrówkę, strzela do tablicy, a następnie wchodzi na basztę wraz z kobietą, która mu towarzyszy. Na nagraniu wyraźnie widać jak pod wpływem strzału szklana tablica pęka na wiele drobnych kawałków. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, prosimy o kontakt z Posterunkiem Policji w Kazimierzu Dolnym pod numerem telefonu 607 299 388 lub (47) 812 32 48 lub z Komendą Powiatową Policji w Puławach pod nr telefonu (47) 812 32 90. Zapewniamy anonimowość – informuje podkomisarz Ewa Rejn-Kozak.

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl