Czerwcowy weekend z gorącymi wygranymi w Szybkie 600!

Ostatni długi weekend można było spędzić na leniwym odpoczynku, ale byli też tacy, którym dobry nastrój zapewnił nie tylko urlop, ale także wygrane w Szybkie 600! Aż trzy wygrane z wysokimi premiami padły w tym czasie w Łodzi, Wrocławiu i na lotto.pl!

Szybka gra i szybka wygrana!

Pierwsza wygrana, na sam początek czerwca, padła w Łodzi (2 czerwca) i wyniosła 13 850 złotych Graczowi udało się trafić wygraną o wartości 50 zł, jednak pełnię szczęścia przyniosła mu wysoka premia w kwocie 13 800 złotych.

Podobnie było we Wrocławiu (4 czerwca), gdzie wygrana II stopnia wyniosła 250 zł. Została ona jednak zwiększona o wartość premii w kwocie 7300 zł. Grający we Wrocławiu w szybkiej grze łącznie zdobył szybkie 7550 złotych.

Szczęście uśmiechnęło się także do osoby, która zamiast wizyty w kolekturze wybrała grę online. Być może ktoś, do kogo trafiło 7 350 zł zagrał spontanicznie za pomocą swojego smartfona w trakcie grillowania? Jego wygrana w wysokości 50 zł została powiększona o premię w kwocie 7 300 złotych.

Wprawdzie długi weekend się już skończył, ale dobra passa łowców premii trwa. Kwota 5100 zł doliczona do wygranej II stopnia (250 zł) na pewno umiliła poniedziałek (7 czerwca) graczy z Sochaczewa i Płocka.

Trwa akcja promocyjna dla gry Szybkie 600, w trakcie której na naszych graczy czeka bonus za zakup gry. Każdy klient, który w punkcie LOTTO dokona zakupu Szybkie 600 za min. 10 zł na jednym kuponie, otrzyma talon o wartości 2 zł uprawniający do odbioru zakładu Szybkie 600. Równolegle do promocji w punktach LOTTO trwa promocja dla graczy w kanale internetowym. Gracze online, przy zakupie gry za min. 10 zł w jednej transakcji, otrzymają 2 zł na dalszą grę.

ZOBACZ TAKŻE:

Sam skreślił szczęśliwe liczby i został milionerem

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl