Sylwetki pierwszych uczestniczek programu „40 kontra 20”

Już 28 czerwca widzowie Siódemki będą mogli zobaczyć pierwszą polską edycję programu „40 kontra 20”. Zdjęcia do najgorętszego randkowego reality show tego lata realizowane są na Krecie. Poznajcie dwie pierwsze uczestniczki programu.

OLIWIA KRZEMIŃSKA

Wschodząca gwiazda TIKTOK’a, która na tej platformie zdobyła już ponad 1.5 mln polubień! Zwariowana, ambitna i ciekawa świata. Naturalna piękność. Studentka kosmetologii. Jej pasją jest wrotkarstwo, dzięki czemu utrzymuje wciąż świetną sylwetkę. Jej ideał partnera, którego nieustannie szuka, to wysportowany i zdecydowany mężczyzna. Za co siebie lubi? Za spontaniczność, odwagę i zachłanność na życie. Te cechy doprowadziły ją do wielu pięknych miejsc i wspomnień na całe życie.

BEATA DETHLOFF

Lekarz medycyny estetycznej I ANTI-AGING (medycyna przeciwstarzeniowa). Ufają jej znane gwiazdy w Polsce, z którymi teraz się przyjaźni. Prowadzi dwie kliniki. Do wszystkiego doszła sama i to jest jej największą dumą. Kocha swoje dzieci dla których jest w stanie zrobić wszystko. Praca jest dla niej pasją. Prywatnie – ciepła i pomocna, wrażliwa na krzywdę innych. Promuje zdrowy styl życia i sama żyje zgodnie z jego zasadami, m.In. stosuje dietę zgodną z DNA oraz regularnie uprawia sport. W wolnych chwilach czyta, spędza czas z córkami, spotyka się z przyjaciółmi, a także medytuje i podróżuje. Jako swoje największe zalety wymienia: odwagę, wizjonerstwo, determinację, pracowitość i życie zgodne z wartościami takimi jak miłość, przyjaźń, empatia.

ZOBACZ TAKŻE:

“40 kontra 20” – zdradzamy o co chodzi w nowym randkowym reality show (zdjęcia)

  Fot., źródło TVN

WieleLiter.pl