Ania i Paula – dwie kolejne uczestniczki reality show “40 kontra 20”

Już 28 czerwca widzowie Siódemki będą mogli zobaczyć pierwszą polską edycję programu “40 kontra 20”. Zdjęcia do najgorętszego randkowego reality show tego lata realizowane są na Krecie. Poznajcie dwie kolejne uczestniczki programu.

PAULA MIGAS

Pilot wycieczek, tłumacz i nauczyciel języka włoskiego i hiszpańskiego , nauczyciel tańca. Paula to kobieta wielu twarzy. Ambitna i pewna siebie. Żyje między Polską, Francją, Włochami i Portugalią. Mówi w 5 językach. Jest tancerką i choreografką – w jej żyłach płynie afro, twerk i dancehall. Zimą zaszywa się w górach i szusuje na snowboardzie. Jak sama mówi nie ma marzeń. Ma cele które realizuje. A najważniejsza jest dla niej rodzina i wierność sobie i swoim przekonaniom. Lubi siebie za poczucie humoru, dystans do samej siebie i otaczającego ją świata.

ANNA JACUŃSKA

Pracuje w fundacji, która wspiera przedsiębiorców. Kocha jogę i pilates. W przyszłości chciałaby otworzyć szkole jogi i rozwoju ciała połączoną z budowaniem własnej świadomości. Jest bardzo wytrwała i zdeterminowana, uwielbia podróże. Od wielu lat uprawia jogę ashtanga, w której łączy rozwój ciała, ducha z rozwojem mentalnym. Pasjonują ją podróże z plecakiem po świecie. Sama o sobie mówi, że “jest stonowana i grzeczna”, ale znajomi postrzegają ją wręcz przeciwnie. Nie zamyka się jeśli chodzi o wiek partnera, czeka na motyle w brzuchu!

ZOBACZ TAKŻE:

Sylwetki pierwszych uczestniczek programu “40 kontra 20”

Fot., źródło TVN

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl