Rozczarowani internauci chcą pozbawić reprezentację Polski wynagrodzenia za Euro

Polscy piłkarze w fatalnym stylu przegrali ze słowacką drużyną w swoim pierwszym meczu w ramach Euro 2020. Internauci nie mieli dla naszej reprezentacji cienia litości. W sieci pojawiła się petycja, w której domagają się oni pozbawienia reprezentantów wynagrodzenia za udział w turnieju.

– Biorąc pod uwagę że reprezentacja finansowana jest z pieniędzy publicznych czujemy nie jako że są naszymi “pracownikami” którzy mieli za zadanie reprezentowanie Polski oraz całego Narodu Polskiego w sposób nie narażający nas na kompromitacje, utrzymując poziom adekwatny do umiejętności reprezentowanych w innych imprezach sportowych (ligi poszczególnych piłkarzy). W związku z niewykonaniem przez wyżej wymienionych dzieła postulujemy od odstąpienia wypłaty wynagrodzenia. W związku z poziomem jaki zaprezentowali piłkarze męskiej Reprezentacji Polski w turnieju Euro 2020 wnioskujemy o pozbawienia wynagrodzenia wszystkich członków kadry biorących udział w tym turnieju – czytamy w petycji

Przypominamy, że w drugim grupowym spotkaniu reprezentacja Polski zmierzy się z Hiszpanią. Mecz rozpocznie się jutro (19 czerwca) o godzinie 21 na stadionie Estadio La Cartuja w Sewilli. A Wy co sądzicie o tej petycji? Piszcie w komentarzach!

ZOBACZ TAKŻE:

Główkowanie taką piłką to jak uderzanie w mur. Co piąty uraz u piłkarzy jest spowodowany uderzeniami piłki głową

Fot. główna ma charakter poglądowy. 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl