Wicemister Polski i tancerz chcą znaleźć miłość w randkowym reality show

TVN przedstawiło dwóch wyjątkowych mężczyzn – starszego i młodszego – którzy będą rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie uczestniczek programu.

Już 28 czerwca widzowie Siódemki będą mogli zobaczyć pierwszą polską edycję programu “40 kontra 20”. Zdjęcia do najgorętszego randkowego reality show tego lata realizowane są na Krecie.

BARTEK ANDRZEJCZAK

BARTEK.jpg

Bartosz mieszka na stałe w Berlinie. Jest towarzyski, otwarty, bezpośredni. Studiował biotechnologię, ale gdy poczuł, że nie jest to do końca jego wymarzony kierunek – zrezygnował. Pracuje jako model, trener tenisa oraz ma za sobą debiut aktorski. Grał główną rolę w popularnej niemieckiej telenoweli. Aktualnie studiuje na kierunku aktorskim i w tej dziedzinie chce się rozwijać. W 2019 roku brał udział w konkursie Mister Polski, gdzie zdobył tytuł II vicemistera.  Jego pasje to sport i podróże. Pływa na desce, uwielbia tropikalne plaże i spontaniczne wyjazdy. Inteligentny, z poczuciem humoru i wrodzonym dystansem do świata. Marzy, aby przeżyć miłość życia. Wiek partnerki nie ma dla niego znaczenia. Według niego, jeśli jest chemia i zainteresowanie, można pokonać każdą przeszkodę, aby być razem.

ROBERT KOCHANEK

ROBERT2.jpg

Utytułowany tancerz, choreograf i właściciel szkoły tańca. Znany z popularnego show tanecznego Taniec z gwiazdami (TVN), gdzie przez wiele sezonów partnerował najpopularniejszym gwiazdom w kraju, takim jak Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Joanna Koroniewska czy Daria Widawska. Pasjonat swojego zawodu. Miłość do tańca, rytmu i muzyki ma we krwi. Zwyciężył w wielu prestiżowych konkursach tanecznych. Dziś businessman, właściciel szkoły tańca. Otwarty, inteligentny, towarzyski. Zdecydował się na udział w programie 40 kontra 20, ponieważ chciałby znaleźć prawdziwą miłość, w którą ciągle wierzy. Nie ma wyobrażenia idealnej kobiety, bo nigdy nie wiadomo z kim zaiskrzy. Oprócz tańca kocha sztukę, antyki, jazz, sporty wodne. Punktualny, opiekuńczy, zdyscyplinowany.

ZOBACZ TAKŻE:

Iza i Marta – kolejne uczestniczki reality show “40 kontra 20”

Fot., źródło mat. prasowe TVN.

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl