Dotwork tatuaż, czyli tatuaż z kropek

Branżą tatuażowa w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie. Praktycznie w każdym mniejszym mieście znajdziemy salon tatuażu a w dużych miastach jest ich nawet kilka.

Na rynku występuje wiele metod tatuatorskich, które powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, chcących ozdobić swoje ciało ciekawymi i oryginalnymi grafikami. Czym jest dotwork tatuaż?

Jak tłumaczą specjaliści z Rock’n’Roll Tattoos, dotwork tatuaż to tworzenie tatuaży za pomocą kropkowania, czyli gęstego stawiania kropek. Tej metody tatuatorskiej można używać posługując się maszynką lub ręcznie.

Gdzie wykonać tego typu tatuaż, by prezentował się pięknie na naszych ciałach a jednocześnie był wykonany profesjonalnie i bezpiecznie? Warto sprawdzić salony, które od lat działają na rynku. 

Nowy tatuaż, na co zwrócić uwagę?

Dla osób, które nigdy nie wykonywały tatuażu pierwszą rzeczą o jakiej będą myśleć to nie piękne grafiki na ciele ale ból. Niemniej jednak jeżeli potencjalny ból Cie nie odstrasza i mimo to chcesz wykonać pierwszy tatuaż, warto zastanowić się na miejscami na ciebie, gdzie wykonanie tatuażu nie będzie, aż tak bolesne. Zatem gdzie najbardziej boli tatuaż, a gdzie najmniej?

Gdzie najbardziej boli tatuaż?

Miejsca na ciele wyjątkowo wrażliwe na tatuowanie to między innymi brwi, usta, żebra, łokcie, miejsca za uchem, powieki, oczy, obojczyki, piszczela, skóra wzdłuż kręgosłupa czy piersi. Warto pamiętać, iż im więcej tłuszczu w danym miejscu naszego ciała, gdzie wykonywany będzie tatuaż, tym mniejszy ból będziemy odczuwać. A Wy jakie macie doświadczenie w tej kwestii? Piszcie w komentarzach! Więcej informacji znajdziecie tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

Planujesz zrobić pierwszy tatuaż? Sprawdź jak się przygotować

Fot. ma charakter poglądowy; źródło biuroprasowe.pl/Rock’n’Roll Tattoos

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl