„Prince Charming”: Pierwszy taki program w Polsce. Poznaj bohaterów show

W programie kilkunastu mężczyzn walczy o uczucie wymarzonego kawalera – Jacka Jelonka. Premiera pierwszego odcinka budziła ogromne emocje jeszcze na długo przed emisją.

Użytkownicy Playera mogli już obejrzeć pierwsze odcinki „Prince Charming”! To odważny program, w którym znaleźli się równie odważni bohaterowie. Oni nie zamierzają ukrywać, że zakochują się w mężczyznach, są ludźmi, jak wszyscy inni, a do programu zgłosili, bo marzy im się wielka miłość. Kim są uczestnicy pierwszej polskiej wersji programu „Prince Charming”?

Jonatan Jądrzyk

Ma 21 lat i pochodzi z Poznania. Na co dzień pracuje jako menadżer salonu z luksusową biżuterią oraz zegarkami. Kocha taniec, sztukę, piękno i muzykę, a jego motto życiowe to „celebruj każdy moment”. Czuje się zbuntowanym romantykiem. Lubi dostawać to, co chce. Czy w willi odnajdzie miłość życia?

Jonatan (Copy).jpg

Paweł Kosewski

Pochodzi z Warszawy, ma 34 lata. Elegancki, dusza towarzystwa, otwarty i łatwo nawiązujący nowe kontakty. Jednak z jednym z uczestników, nie od początku złapie nić porozumienia. Sporą część życia pracował w gastronomii, teraz prowadzi własną działalność. Czy to on skradnie serce księcia?

Paweł (Copy).jpg

Michał Buczkiewicz

Ma 24 lata, mieszka w Warszawie, a od niedawna jest barberem. Największe marzenie? Przede wszystkim chce być szczęśliwy! Ma za sobą poważny związek, ale ten etap uważa za zamknięty. Przecież przyleciał do Hiszpanii, by rozkochać kogo innego! Coming out był dla niego momentem oczyszczającym, dzięki któremu zaakceptował samego siebie i poczuł się szczęśliwy.

Michał (Copy).jpg

Wojtek Jordan

Ma 24 lata, pochodzi ze Szczecina, ale przez obecną sytuację pracuje w logistyce w Niemczech. Otwarty i komunikatywny, wszędzie jest go pełno. Lubi aktywnie spędzać czas, nie potrafi usiedzieć w miejscu. Jego największą pasją jest makijaż – kocha upiększać ludzi. Szczerze przyznaje, że boi się samotności, dlatego nie ustaje w poszukiwaniach miłości życia. Szuka dla siebie faceta dobrego, a uczucia – szczerego i oddanego.

Wojtek (Copy).jpg

Karol Wiaderny

Karol ma 33 lata, a od ostatnich dwóch lat mieszka w Anglii, gdzie pracuje w gastronomii. O tym, że jest gejem, uświadomił sobie dosyć późno, mając 25-26 lat. Nie lubi eksponować swojej orientacji, ale też nie zamierza jej ukrywać, jest dumny z tego, kim jest. (Odpadł w ostatnim odcinku).

Karol (Copy).jpg

Oliwer Kubiak 

Oliwer ma 25 lat i pochodzi z Trójmiasta. Jest zodiakalnym Skorpionem, z natury miły i łagodny, chyba, że ktoś zajdzie mu za skórę, wtedy lepiej się nie zbliżać. Na pierwszy rzut oka, małomówny, jednak jest to tylko taktyka – lubi sprawdzić otoczenie i ludzi, wśród których się znajduje. Czy przyjęta strategia zapewni mu wygraną?

Oliwer (Copy).jpg

Arkadiusz Studziński 

Ma 27 lat, ale jak o sobie mówi – dziękuje mamie za dobre geny – bo wygląda na młodszego. Mieszka w Warszawie, uwielbia gotować – to on głównie będzie dbał o podniebienia mieszkańców willi. Do programu zgłosił się, bo chciałby zmienić świadomość Polaków – niczym się nie różni od innych, ma prawo kochać i być kochanym. Fascynuje się modą, lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Arek (Copy).jpg

Maciej Przygoda

Ma 31 lat, mieszka w Warszawie i pracuje jako menadżer. Poza tym nazwisko zobowiązuje, więc Maciek to kolejny bohater „Prince Charming”, który czerpie z życia, ile się da. Mówi o sobie, że niedawno został ojcem – psa Muffina. Teraz najwyższy czas, żeby pupil miał drugiego tatę! Jest dumny z bycia gejem, chce walczyć o prawa wszystkich osób nieheteronormatywnych. Uważa, że jesteśmy coraz bliżej uzyskania równych praw, które są już na Zachodzie – teraz przyszedł czas na Polskę

Maciek (Copy).jpg

Oskar Stańczak

Oskar ma 35 lat, pochodzi z Olsztyna, gdzie mieszka i prowadzi swój salon fryzjerski. W programie da się poznać jako ten, którego ciężko rozgryźć – kiedy żartuje, a kiedy mówi prawdę? Sam przyznaje, że nie ma najłatwiejszego charakteru, ale jeśli pozna odpowiednią osobę – da się poskromić. Pod licznymi tatuażami, które zdobią jego ciało, kryje się wrażliwy facet. Szuka księcia z bajki, chciałby się zakochać!

Oskar (Copy).jpg

Marek Misztal

Marek ma 23 lata, pochodzi z Poznania, ale aktualnie mieszka w Amsterdamie. Planuje podcast, w którym będzie przeprowadzał wywiady z ludźmi na temat ich seksualności. Energetyczny, wszędzie jest go pełno, nie lubi siedzieć w miejscu, a jego szczery uśmiech dostrzeże każdy! Uważa, że każdy powinien być dumny z tego, kim jest. Ta pewność siebie na pewnie nie umknie Jackowi, tytułowemu „Prince Charming”!

Marek (Copy).jpg

Merkucjo Kopiecki

Ma 27 lat i mieszka w Poznaniu. Jako osoba homoseksualna ujawnił się mając 19 lat, jednak nie wspomina tego dobrze, bo po coming oucie został poproszony o wyprowadzenie się do dużego miasta, by w rodzinnej miejscowości nie stać się ofiarą plotek – on i cała rodzina. Żyje, jak chce, nikomu krzywdy nie robi – z takim przesłaniem pojawi się w programie. Ma duszę romantyka, marzy mu się wielka, prawdziwa miłość i ktoś, kto pokocha go takim, jakim jest.

Merkucjo (Copy).jpg

Mateusz Kozioł

Mateusz ma 23 lata, mieszka i studiuje w Warszawie. Jak sam o sobie mówi, urodził się z tęczą na głowie. Przez 8 lat tańczył taniec współczesny (hip-hop, house, disco), zaliczył również swój epizod w modelingu. Lubi się dobrze ubrać, ma fajny charakter, więc liczy, że te cechy doceni tytułowy książę.

Mateusz (Copy).jpg

Krzysztof Komorowski

Ma 31 lat, jest stylistą, kiedyś mieszkał w USA i Danii, ale aktualnie żyje w Berlinie. Przez 7 lat pracował dla największych modowych marek. Teraz również pracuje w branży, ale na własnych warunkach. Podobnie jak tytułowy „Prince Charming” – lubi żyć aktywnie, często odwiedza siłownię, jeździ konno. Czy wspólne zainteresowania zapewnią mu wygraną w programie – serce Jacka?

Krzysiek (Copy).jpg

Fot., źródło mat. prasowe TVN

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl