„Prince Charming”: Wejście dwóch przystojniaków wprowadza zamieszanie w wilii

Dwóch nowych uczestników dołączy do rywalizacji o względy Jacka Jelonka w programie „Prince Charming”. Kim są, skąd pochodzą oraz dlaczego zgłosili się do programu? Poznajcie ich bliżej.

Wejście dwóch przystojnych uczestników wprowadza prawdziwe zamieszanie w wilii. Pozostali panowie czują się niepewni swojej pozycji, dlatego czujnie obserwują śniadanie Tomka, Pawła i Jacka. Jeden z nich budzi wśród niektórych mieszanie uczucia. Rodzi się pytanie, czy na pewno trafił do programu z właściwych pobudek? Oto oni!

Paweł Tuczyński ma 34 lata, mieszka w Zielonej Górze, gdzie na co dzień prowadzi dwa salony fryzjerskie. Wierzy, że program może być dla niego wielką szansą na poznanie miłości. Z ostatnim partnerem rozstał się po 9 latach. Lubi dużo mówić, szuka faceta, który nie tylko będzie jego cierpliwym słuchaczem, ale też najlepszym przyjacielem i wsparciem.

Tomek Kamiński mieszka w Katowicach i podobnie jak jego kolega, Paweł, również ma 34 lata. Jego największą pasją jest fryzjerstwo, robi to od 17 lat. W programie również będzie mógł się wykazać, a raczej ratować innych, bo mieszkańcy willi nie raz poproszą go o pomoc. Sam o sobie mówi, że jest spokojny i roztropny, lubi przemyśleć sytuację i nienawidzi działać pod presją czasu. Od dwóch lat jest singlem, zgłosił się do programu, bo miłość ma dla niego największe znaczenie.

Niech wygra najlepszy!

Jacek organizuje mecz piłki ręcznej w basenie, by sprawdzić czy panowie potrafią ze sobą współpracować, czy grają fair play? To nie będzie udany dzień dla Jonatana, któremu powoli zaczynają puszczać nerwy. Wygrana drużyna po zawodach odbywa grupowe speed dating – Jacek spośród nich wybiera kandydata na spotkanie sam na sam. Czy potencjał tej randki zostanie wykorzystany? W tym czasie Aggie przychodzi do willi, żeby obalić mity dotyczące gejów.
Najnowszy odcinek „Prince Charming” już dostępny w serwisie Player.pl!

ZOBACZ TAKŻE:

„Prince Charming”: Pierwszy taki program w Polsce. Poznaj bohaterów show

Fot., źródło mat. prasowe TVN/Jake Vision

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl