Psie piękności polecają się do adopcji (galeria rysunków)

Trwa wspaniała charytatywna aukcja, z której dochód w całości zostanie przekazany Stowarzyszeniu Uszy do Góry oraz Grupie Ratuj, czyli organizacjom na co dzień pomagającym zwierzętom. Pomagać można dwutorowo – licytując rysunki albo adoptując jedną z psich piękności.

Można licytować rysunki autorstwa Piotra Teodorczyka, które przedstawiają podopiecznych stowarzyszeń, dla których Warszawski Festiwal Piwa poszukuje domów. Aukcja będzie miała finał 31 października o godzinie 20. Licytować prace można w serwisie Aukcje Sztuki.

Piotr Teodorczyk, rocznik 1995, rysuje od najmłodszych lat, we własnym stylu, inspirowanym animacjami Dinseya oraz Pixara. Tworzy ilustracje, komiksy oraz plakaty inspirowane wydarzeniami politycznymi, historią oraz popkulturą. Nie ma kierunkowego wykształcenia i jest samoukiem. Od kilku lat na serwisie społecznościowym Facebook prowadzi autorską stronę Pietrek rysuje. Tam można podziwiać jego wyjątkowe prace. Jego ulubiona technika to lineart kolorowany promarkerami. 

PsiePomaga to wspólna akcja Warszawskiego Festiwalu Piwa i Stowarzyszenia Wolny Kraft. Do akcji dołączyli: m.in. Browar Palatum i Browar Cztery Ściany, kilkanaście warszawskich i wrocławskich multitapów oraz wielu innych partnerów. Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie Stowarzyszenia Wolny Kraft

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl