„Prince Charming”: Na panów czeka tajemnicza przesyłka

Program, w którym 13 mężczyzn walczy o serce tytułowego „Prince Charming”, Jacka Jelonka, rozkręcił się na dobre. W ostatnim odcinku szansę na poznanie się bliżej z księciem otrzymał Oliwer. Jaka atmosfera panuje wśród pozostałych uczestników?

Rozanielony Oliwer wraca z randki. Opisuje ją #motylki – czyżby nieśmiały Ken naprawdę się zakochał? Panowie spekulują na temat tego czy Merkucjo podoba się nowy Paweł, a jego były podsyca te plotki. Między panami po raz kolejny dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Tymczasem do willi dociera kurier z tajemniczą przesyłką, która wzbudza zazdrość wśród mieszkańców willi. Niektórzy zaczynają wątpić w swoje szanse na zdobycie serca Jacka.

Głowy do góry, show must go on! Czas wybrać najprzystojniejszego, najbardziej życzliwego, najzabawniejszego, najlepiej ubranego oraz z najlepszym ciałem uczestnika pierwszej edycji „Prince Charming”! Kto zdobędzie jaki tytuł? Po szalonej zabawie nad basenem przyszedł czas na ceremonię krawatów. Oliwer szykuje prezent dla Jacka, z kolei Jonatan postanawia napisać do niego list. Emocje sięgają zenitu!

ZOBACZ TAKŻE:

„Prince Charming”: Pierwszy taki program w Polsce. Poznaj bohaterów show

Fot., źródło mat. prasowe TVN

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl