Te niewinnie wyglądające ciasteczka zaprowadziły go wprost za kratki

 

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację, że w jednym z lokalu w dzielnicy może dochodzić do handlu narkotykami. Kryminalni zorganizowali działania i przystąpili do czynności. W lokalu przebywał 25-letni mężczyzna będący w ich zainteresowaniu. Policjanci przeszukali mieszkanie.

– W jednym z pokoi na łóżku znaleźli liczne woreczki foliowe z zawartością tabletek, woreczki z zawartością zbrylonych substancji, pojemniki z suszem roślinnym. Oprócz tego kryminalni ujawnili ciastka i ciasto, które prawdopodobnie zawierało marihuanę. Policjanci zabezpieczyli również pieniądze w łącznej kwocie ponad 22 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien – informuje kom. Marta Sulowska z wolskiej komendy.

25-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Zabezpieczone substancje zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego. Okazało się, że było to łącznie ponad 155 gramów marihuany, haszyszu i kokainy, LSD w ilości 252 sztuk, tabletek MDMA i 2C-B w ilości 282 sztuk, natomiast ciasto i ciastka zawierały marihuanę.

– Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany w rejonowej prokuraturze usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowej. Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące – podsumowuje Marta Sulowska.

ZOBACZ TAKŻE:

Marihuana przyczyną stresu…

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl