Jak żyć „Like a Bo$$”? (nowy program)

Ile jest prawdy w powiedzeniu, że niemal za każdym wielkim sukcesem mężczyzny stoi kobieta? Zapewne tyle samo, ile w zdaniu, że każdy sukces ma wielu ojców. Żyć i być „like a boss” potrafią jednak nieliczni i niechętnie dzielą się tym przepisem.

Od 3 grudnia stacja TTV rozpocznie emisję nowego programu, „Like a Bo$$”. Będzie to czteroodcinkowa zapowiedź serii, cały cykl pojawi się na antenie nadawcy wiosną przyszłego roku.

W nowym programie TTV widzowie poznają codzienne wybory, ukryte pragnienia, ale i zakręty, z którymi mierzą się bohaterowie, aby odnieść sukces i utrzymać się na szczycie. Swoje życie pokażą między innymi znany zawodnik MMA, Akop Szostak, znawca luksusowych nieruchomości i przyjemności, Dariusz „MrLuxury” Przewocki oraz mistrz w stylizacji i zdobieniu paznokci, Pablo Rozz.

Mimo, że na co dzień nie patrzą na ceny, to jednak życie boss ‘a ma swoje koszty. Niekiedy są to krew, pot i łzy, ale jeszcze częściej pasja, dobra zabawa i… właściwa kobieta. To wszystko musi kosztować! Jak żyć „Like a Bo$$”?

Program zadebiutuje na antenie TTV 3 grudnia, emisja premierowego odcinka w najbliższy piątek o godz. 22.30, a kolejnych – o godz. 22:00. Będzie to czteroodcinkowa zapowiedź serii, cały cykl pojawi się na antenie nadawcy wiosną przyszłego roku. Za jego produkcję odpowiada Unlimited Film Operations.

ZOBACZ TAKŻE:

Marcin Prokop: Szymon Hołownia był jak hiszpańska mucha zamknięta w puszce, bardzo szybki, gwałtowny, miotający się…

Fot., źródło mat. prasowe TVN.

WieleLiter.pl