Dowcip o hakerskim sprycie na udany wieczór

Trzech hakerów i trzech graczy wybrało się w podróż pociągiem. Gracze kupili trzy bilety, a hakerzy zaledwie jeden. W pewnym momencie widząc, że zbliża się konduktor, hakerzy wzięli bilet i zamknęli się razem w toalecie.

Konduktor sprawdził bilety graczy i poszedł dalej. Przechodząc obok toalety zauważył jednak, że ktoś tam jest, więc zapukał. Hakerzy wysunęli swój bilet przez szparę, konduktor sprawdził, podziękował i poszedł dalej.

W drodze powrotnej gracze postanowili wziąć przykład z hakerów i kupili jeden bilet. Hakerzy za to nie kupili ani jednego biletu.

Zbliża się konduktor, gracze zamykają się w pierwszej toalecie, a hakerzy w drugiej. Zanim pojawił się konduktor, jeden z hakerów wyszedł i podszedł do drzwi podszedł od pierwszej toalety, zapukał i powiedział:

– Bilet poproszę.

Warto wiedzieć:

Pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam każdego dnia mnóstwa śmiechu!

ZOBACZ TAKŻE:

Kowalska przez całe życie zadręczała męża (dowcip na sobotę)

Fot. główna ma charakter poglądowy.

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl