„Punkt medyczny”, a w nim hazard i narkotyki

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego skontrolowali lokal z banerem „Punkt medyczyny”. Okazało się, że za tą nazwą kryje się coś zupełnie innego.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego przeprowadzili kontrolę jednego z lokali w Górze Kalwarii.

– Okazało się, że „Punkt medyczyny” z medycyną ma niewiele wspólnego. W środku ujawniono maszyny do gier hazardowych różnego typu. Szybko ustalono, że 24-letnia właścicielka nie posiadała zezwolenia na prowadzenie takiej działalności. Na tym kontrola mundurowych się nie zakończyła. W lokalu ujawniono również narkotyki, które były ukryte w etui na słuchawki oraz poduszce – relacjonuje asp. Magdalena Gąsowska z mazowieckiej policji.

24-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Maszyny służąc do hazardu oraz rejestratory monitoringu zabezpieczyli funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego, którzy przejeli tą sprawę. Młoda kobieta odpowie również za posiadanie środków odurzających.

ZOBACZ TAKŻE:

Matka próbowała przemycić w ustach narkotyki dla syna w więzieniu

Fot., źródło policja.gov.pl

WieleLiter.pl