„Prince Charming”! Kogo wybierze Jacek? Finał już za chwilę!

Oskar, Marek, Oliwer – tych trzech uczestników dotarło do samego końca programu. Z każdym z nich Jacek spędził sporo czasu. Romantycznych uniesień oraz czułych gestów nie brakowało, ale czy to wystarczyło, by spośród kandydatów wybrać tego jedynego, z którym wspólnie uda się zbudować przyszłość? Jeśli tak, kto nim będzie? Odpowiedź na to pytanie już dziś o godz. 22:30 na antenie TTV oraz w Player.pl.

Po tygodniach rywalizacji i starań o serce tytułowego „Prince Charming”, wielki dzień i ostatnia ceremonia krawatów! Zanim to jednak nastąpi, Jacek zaplanował chłopakom wycieczkę katamaranem po hiszpańskich wodach. Wyruszając w nią, uczestnicy nie wiedzą, że w trakcie, kiedy oni będą się relaksować, dopłynie do nich Jacek, by pożegnać jednego z nich. Zasady programu jasno mówią, że do finału dojść może jedynie dwóch uczestników. Wybierając między Markiem, Oliwerem i Oscarem, tytułowy „Prince Charming” zdecyduje, z którym z nich najmniej widzi siebie w przyszłości.

Wieczorem nadejdzie moment prawdy. Przed ostatecznym podjęciem decyzji, Jacek postanawia z każdym z pozostałych porozmawiać w cztery oczy. W tym programie, możliwe scenariusze są dwa – wybór konkretnego kandydata albo wstrzymanie się z podjęciem decyzji przez księcia. Czy finał pierwszej, polskiej edycji „Prince Charming” będzie miał romantyczne zakończenie?

Emisja tego odcinka już dziś (wtorek) o godz. 22:30, jednocześnie w serwisie Player.pl oraz na antenie TTV. Z kolei w czwartek, 16.12 o godz. 22:30 wyemitowany zostanie odcinek specjalny, z udziałem wszystkich uczestników programu. Po kilku miesiącach od zakończenia programu, panowie spotykają się ponownie. Co wydarzyło się u każdego z nich przez ten czas?

ZOBACZ TAKŻE:

„Prince Charming”: Pierwszy taki program w Polsce. Poznaj bohaterów show

Fot., źródło TVN Grupa Discovery

WieleLiter.pl