Im niższy kurs tym większe szanse – bukmacher podaje, gdzie będą białe święta

Zdaniem bukmachera tegoroczne Boże Narodzenie nie będzie rekordowe ani pod względem temperatur ani opadów, a zapowiadany w prognozach na ten rok atak zimy nie nastąpi w święta. W Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku w Wigilię nie będzie padał śnieg ani też w pozostałe świąteczne dni nie spadnie go na tyle dużo, żeby można było mówić o białych świętach.

Zdaniem BETFAN w tych czterech miastach oraz w Łodzi także temperatura nie będzie bardzo dokuczliwa – w dniach 24-26 grudnia słupek rtęci nie spadnie tu bowiem poniżej -5 st. C. Taka pogoda może zachęcić mieszkańców miast centralnej i północnej Polski do spędzenia świąt w górach. Czego można spodziewać się np. w Zakopanem?

Zdaniem bukmachera Zakopane ma największe szanse na zimowe krajobrazy spośród analizowanych miast. Będzie śnieżyć w Wigilię, a temperatura w świąteczne dni spadnie poniżej -5 st. C. To też zwiększa szanse na utrzymanie się śniegu przez całe święta – i zdaniem BETFAN tak właśnie będzie.

Analitycy BETFAN prognozują, że śnieg w Wigilię będzie padał jednak nie tylko w stolicy Podhala, ale i w Krakowie, Rzeszowie, Łodzi, Białymstoku, Kielcach oraz Katowicach. Spośród tych miast stolice Podkarpacia, Małopolski i Podlasia mają największą szansę, aby pokrywa śniegowa utrzymała się także w kolejnych świątecznych dniach. Według BETFAN mieszkańcy tych miast – podobnie jak Zakopanego – zobaczą na termometrach poniżej -5 st. C w dniach 24-26 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE:

Oszronione szyby i samochód pokryty śniegiem – taka jazda grozi nie tylko mandatem

Fot., źródło lifestyle.newseria.pl/biuro-prasowe.

WieleLiter.pl