BrzydUla: Co dalej?

Ania sprawdza, czy Bożenka nie symuluje choroby. Dziewczyna jest oburzona. Finalnie jednak zbiera się do pracy. Na miejscu okazuje się, że jedynie ona i Teresa są w firmie. Reszta koleżanek poszła na zwolnienie, a przynajmniej tak twierdzi.
Wojtek i Jasiek czekają na Bartka, który przygotował spicz biznesowy i ma zamiar go im przedstawić. Nie mają pojęcia, jak powiedzieć Dąbrowskiemu, że nie chcą go w swojej firmie. Są jednak zdeterminowani to zrobić. Niespodziewanie zamiast syna pojawia się Dąbrowska.

Kurier ponownie przynosi materiał. Alan chce go odesłać – to nie jest dobry dzień. Niestety, Mirosław zauważa dostawcę, zanim temu udaje się zniknąć. Otwiera paczkę i czujnym okiem ogląda materiał…
Ewa pojawia się w Hu-Fe. Chce, żeby Aleks zabrał ją z F&D. Febo ma jednak inne zmartwienia na głowie. Dziewczyna próbuje rozmawiać z siostrą. Ta jednak tradycyjnie bagatelizuje sprawę.

Ula i Mirosław rozmawiają o dalszych planach. Projektant nie chce kończyć kolekcji recyklingowej. Również szefowa nie ma dobrych przeczuć – jeśli ministerstwo nie przyjmie odwołania, za moment zostaną bez wpływu gotówki.

Premierowy odcinek „BrzydUli” już dziś o 20:00 w Siódemce!

ZOBACZ TAKŻE:

Małgorzata Socha i Łukasz Garlicki: Cieszymy się, że możemy razem pracować na planie „BrzydUli

Fot., źródło  TVN Grupa Discovery

WieleLiter.pl