Jutro zaczyna się Turniej Czterech Skoczni

Turniej Czterech Skoczni to najbardziej prestiżowy cykl rozgrywany w ramach Pucharu Świata. W tym roku odbędzie się 70. edycja niemiecko-austriackiego turnieju. W pięciu ostatnich latach polscy skoczkowie aż cztery razy zdobywali Złotego Orła. Dwa lata temu dokonał tego Dawid Kubacki, a w ubiegłym roku Kamil Stoch, dla którego był to trzeci triumf w TCS w karierze.

Od 28 grudnia do 6 stycznia w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen rozegrany zostanie 70. Turniej Czterech Skoczni. Każdy skok w walce o Złotego Orła pokażą na żywo platformy TVN Grupa Discovery. Wszystkie konkursy dostępne będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje w Eurosporcie 1 i Playerze.

Wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

Kwalifikacje do każdego konkursu w Eurosporcie 1 i Playerze

Turniej Czterech Skoczni to najbardziej prestiżowy cykl rozgrywany w ramach Pucharu Świata. W tym roku odbędzie się 70. edycja niemiecko-austriackiego turnieju. W pięciu ostatnich latach polscy skoczkowie aż cztery razy zdobywali Złotego Orła. Dwa lata temu dokonał tego Dawid Kubacki, a w ubiegłym roku Kamil Stoch, dla którego był to trzeci triumf w TCS w karierze.

Najbardziej prestiżowy cykl w Pucharze Świata będzie miał wyjątkową oprawę. Na przełomie grudnia i stycznia TVN, Eurosport 1 i Player pokażą każdy konkurs Turnieju Czterech Skoczni, a wszystkie kwalifikacje będą transmitowane w Eurosporcie 1 i Playerze. Komentarz na najwyższym poziomie zapewni duet Marek Rudziński i Igor Błachut. Studia w TVN poprowadzą Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, w Eurosporcie z kolei Paweł Kuwik przy kwalifikacjach i Michał Korościel przy konkursach.

W studiach znajdą się interesujące materiały o każdej ze skoczni i miastach, w których rozgrywany jest turniej, a także rozmowy z legendami skoków: Adamem Małyszem, Kamilem Stochem, Jensem Weissflogiem, Thomasem Morgensternem czy Gregorem Schlierenzaurem. Kolejna wielka postać skoków, Martin Schmitt, w specjalnych analizach 3D przedstawi każdą fazę lotu skoczka.

Od początku sezonu TVN Grupa Discovery relacjonuje konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane są w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze.

Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym i snowboardzie.

Wszystkie te wydarzenia transmitowane są w Playerze. Dzięki Zimowemu Pakietowi Sportowemu użytkownicy mogą wykupić dostęp do serwisu trwający do końca marca i dać się porwać emocjom związanym ze sportami zimowymi, a także innymi pasjonującymi imprezami sportowymi na czele z tenisowym Australian Open i mistrzostwami Europy w piłce ręcznej mężczyzn.

Turniej Czterech Skoczni:
28 grudnia, 15:40, Oberstdorf, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player
29 grudnia, 16:00, Oberstdorf, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player
31 grudnia, 12:45, Garmisch-Partenkirchen, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player
1 stycznia, 13:25, Garmisch-Partenkirchen, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player
3 stycznia, 13:15, Innsbruck, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player
4 stycznia, 12:50, Innsbruck, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player
5 stycznia, 16:30, Bischofshofen, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player
6 stycznia, 16:50, Bischofshofen, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player

ZOBACZ TAKŻE:

Bodajże najsłynniejsza zagadka w historii. Znacie jej rozwiązanie?

Fot. ma charakter poglądowy; źródło iyoupapa from Sapporo, Japan/wikimedia. Źródło mat. prasowe TVN Grupa Discovery

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl