Kto wygra zawody w piciu? (dowcip dla pełnoletnich)

Pewien komentator sportowy komentuje zawody w piciu narodowego trunku. I oto właśnie zaczyna: Dzień dobry państwu! Dziś odbędą się zawody w piciu narodowego trunku.

– Pierwszy do stanowiska podchodzi Francuz. Będzie pił wino kieliszkami. I zaczyna pić pierwszy kieliszek, teraz drugi, trzeci, czwarty, piąty… Złamał się Francuz przy piątym kieliszku!

Teraz do stanowiska podchodzi Polak.

– Uwaga, Polak będzie pił wódkę szklankami! Zaczyna: pierwsza szklanka, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta, siódma… i złamał się… Złamał się Polak po siódmej szklance wódki – komentuje. 

Kolejny jest mieszkaniec Rosji. 

– Teraz do stanowiska podchodzi faworyt naszych dzisiejszych zawodów – Rosjanin. Będzie pił spirytus czerpakiem z wiadra. Zaczyna pić – pierwszy czerpak, drugi, trzeci, czwarty, piąty, szósty, siódmy, ósmy, dziewiąty, dziesiąty, jedenasty czerpak i… złamał się! Złamał się czerpak! Zawodnik rosyjski pije z wiadra!

Warto wiedzieć:

Pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam dobrego dnia i mnóstwa śmiechu! Przypominamy, że alkohol jest tylko dla osób pełnoletnich i najlepiej w rozsądnych ilościach.

ZOBACZ TAKŻE:

Prawdopodobnie najkrótszy dowcip świata (plus bonus)

Fot. główna ma charakter poglądowy.

WieleLiter.pl