Samochód stoczył się z jezdni i “przygniótł” właścicielkę do drzewa!

To nie był typowy wypadek. 52-latka została przewieziona do szpitala, po tym jak jej samochód dosłownie “przygniótł” ją do drzewa. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że w trakcie podróży w aucie zabrakło paliwa, a kobieta chciała zepchnąć swój pojazd z jezdni na pobocze. Wtedy skoda stoczyła się ze wzniesienia.

Dwa dni temu łukowscy policjanci otrzymali informację, że w Wilczyskach z miejsca wypadku kobieta została przewieziona do szpitala. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że to 52-letnia kierująca samochodu marki skoda doznała obrażeń, po tym jak jej samochód „przygniótł” ją do drzewa.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kobieta wraz z dwójką pasażerów jechała swoim autem. W trakcie jazdy “zgasł” silnik jej samochodu i auto zatrzymało się na jezdni. Kobieta zorientowała się, że najprawdopodobniej w skodzie zabrakło paliwa. 52-latka nie chciała „blokować” jezdni i postanowiła zepchnąć pojazd na pobocze. W momencie, gdy pasażerowie i kierująca opuścili pojazd, to auto zaczęło staczać się z jezdni. Okazało się, że w miejscu tym było wzniesienie. Policjanci ustalili, że 52-latka najprawdopodobniej znajdowała się z tyłu samochodu i chciała „zatrzymać” staczający się pojazd. Niestety nie udało się jej to, staczające się auto „przygniotło” ją do drzewa – relacjonują łukowscy policjanci.

Z miejsca wypadku pokrzywdzona kobieta karetką została zabrana do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznała nie zagrażają jej życiu.

ZOBACZ TAKŻE:

Podpalił samochód i… siebie! Wpadł u lekarza (video)

 

Fot., źródło policja.gov.pl

 

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *