Zamknął złodzieja w kontenerze

Do niecodziennego zatrzymania doszło na terenie dzielnicy Rembertów w Warszawie. Tamtejsi policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem. 29-latek najprawdopodobniej kilkukrotnie na przestrzeni kilku dni dokonywał przestępstw na terenie tej samej budowy. Aż się doigrał.

Policjantów z komisariatu w Rembertowie wezwał mężczyzna, który przyznał, że zamknął w kontenerze włamywacza. Okazało się, że na terenie budowy mężczyzna od kilku dni stwierdzał włamania i kradzieże. Początkowo nie chciał niczego zgłaszać. Kiedy jednak pojawił się na miejscu i zastał sprawcę w kontenerze, zamknął go tam i wezwał patrol. Policjanci zatrzymali 29-latka.

 – Pokrzywdzony złożył zawiadomienie, został przesłuchany. Na podstawie przeprowadzonych ustaleń i zgromadzonych dowodów, śledczy wykazali, że mężczyzna najprawdopodobniej dopuścił się trzech kradzieży z włamaniem i jednej kradzieży. Łupem podejrzanego padły między innymi, agregat prądotwórczy, przewody elektryczne, akumulatory. Zatrzymany usłyszał cztery zarzuty, przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy  – informuje nadkom. Joanna Węgrzyniak z warszawskiej policji.

ZOBACZ TAKŻE:

Słyszysz “Uwaga złodziej!”? Nie reaguj!

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl