Top Model: Kto wyjedzie na fashion week?

To już ostatnie zadania przed wyjazdem na fashion week. Tym razem uczestników czeka spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską oraz dwie wymagające, ale bardzo ciekawe sesje zdjęciowe. Kto udowodni, że zasługuje na miejsce w półfinale?

W poprzednim odcinku uczestnicy spotkali się z bliskimi. Była to dokonała okazja, aby nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami w programie. Teraz czeka ich wyprawa do Krakowa i zadanie z Małgorzatą Kożuchowską. Pod jej okiem będą musieli przygotować żywe witryny, inspirując się kultowymi amerykańskimi serialami. Do dyspozycji otrzymają wybrane przez siebie rekwizyty.

Następnie wyjątkowa sesja. Zdjęcia zostaną wykonane w deszczu. Z pomocą przybędą uczestnicy poprzednich edycji, między innymi Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz. Dodatkowa trudność będzie polegała na oddaniu intymnej atmosfery między partnerami.

Na koniec sesja z prestiżowym magazynem modowym Vogue. Wykonane zdjęcia zostaną zaprezentowane na panelu, a od oceny jurorów będzie zależało przejście do kolejnego etapu.

Emisja odcinka już dziś (4.11) o 21:30 na antenie TVN.

Chcą odczarować stereotypy na swój temat

Fot., źródło mat. prasowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *