Pasażer wyrzucił reklamówkę z auta. W środku była niezła sumka

Pracownica stacji paliw sprzątając jej teren, znalazła reklamówkę wypełnioną pieniędzmi. Wezwani na miejsce niecodziennego znaleziska policjanci ze Zdzieszowic z zaskoczeniem ustalili, że reklamówka została po prostu wyrzucona z samochodu. Jak się okazało, jeden z pasażerów nie wiedział co jest w środku i pozbył się “niepotrzebnego” przedmiotu wyrzucając go na trawnik. Pieniądze wróciły już do prawowitego właściciela.

Kobieta sprzątając okolicę stacji paliw na jednym z trawników znalazła reklamówkę. To, co było w środku, wyraźnie ją zaskoczyło. Było tam bowiem ponad 4 tysiące złotych. Wezwani na miejsce znalezienia pieniędzy policjanci ze Zdzieszowic sprawdzając monitoring stacji też nie kryli zaskoczenia.

– Okazało się bowiem, że reklamówka z gotówką — jak najczęściej to się zdarza — nie została zgubiona, pozostawiona, zapomniana przez np. roztargnienie klienta stacji. Reklamówka została po prostu wyrzucona z samochodu przez jednego z pasażerów. Policjanci po dotarciu do właściciela osobowego bmw i ustaleniu właściciela pieniędzy, szybko wyjaśnili sprawę. Okazało się bowiem, że jeden z pasażerów po wejściu do samochodu usiadł na reklamówkę, a że ta go uwierała, nie sprawdzając co było w środku wyrzucił ją z samochodu na trawnik – relacjonują policjanci.

Pieniądze trafiły już do prawowitego właściciela. Teraz policjanci ze Zdzieszowic czekają na informacje od pracownicy stacji o otrzymaniu znaleźnego.

9-latka oddała nieznajomemu pieniądze, bo “mama kazała jej pomagać potrzebującym”

Uwiódł i wykorzystał pięć kobiet. Straciły nie tylko pieniądze

Fot. główne ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

1 komentarz do wpisu “Pasażer wyrzucił reklamówkę z auta. W środku była niezła sumka”

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl