Będzie dostawać 10 tysięcy miesięcznie przez 20 lat

Ostatnie dni okazały się szczęśliwe dla graczy Ekstra Pensji w Złotowie i Żarach. Tam właśnie odnotowano dwie główne wygrane w tej grze, w tym jedną ze stawką x2. Oznacza to, że jeden z graczy otrzymywać będzie 10 tysięcy złotych wypłacanych każdego miesiąca aż przez 20 lat. Drugi szczęśliwiec otrzymywać będzie 5 tysięcy zł wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat.

Gracz, który wygrał 8 listopada dzięki zwiększonej stawce otrzymywać będzie aż 10 tysięcy złotych wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat. Szczęśliwy kupon został zawarty w kolekturze Lotto przy ulicy Zamkowej 72 w Złotowie w województwie wielkopolskim. Oto wylosowane liczby w Ekstra Pensji 8 listopada: 7, 8, 15, 20, 26 oraz 1.

Drugą wygraną w Ekstra Pensji odnotowano dzień później w Żarach w woj. lubuskim w kolekturze Lotto przy ulicy Przeładunkowej 2. Tym razem nasz gracz otrzymywać będzie 5 tysięcy złotych wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat. Graczowi do pełni szczęścia wystarczył jeden zakład zawarty na chybił trafił. A oto wylosowane liczby w Ekstra Pensji 9 listopada: 1, 8, 10, 11, 14 oraz 3.

Wystarczy zwiększyć stawkę za zawierany zakład, by zagrać o wyższą miesięczną pensję. Do wyboru jest gra o 10-, 15-, 20-, 25, a nawet 50 tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat. Od 2017 roku, gracz, który zagrał w warszawskiej kolekturze cieszy się „pensją” w wysokości aż 50 tysięcy złotych miesięcznie wypłacaną przez 20 lat. Za dodatkową złotówkę do zakładu zagramy o Ekstra Premię, w której do wygrania jest 100 tysięcy złotych wypłacane od razu!

Zainwestował złoty pięćdziesiąt i wygrał prawie 380 tysięcy

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot ma charakter poglądowy, źródło lotto.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *