Będzie dostawać 10 tysięcy miesięcznie przez 20 lat

Ostatnie dni okazały się szczęśliwe dla graczy Ekstra Pensji w Złotowie i Żarach. Tam właśnie odnotowano dwie główne wygrane w tej grze, w tym jedną ze stawką x2. Oznacza to, że jeden z graczy otrzymywać będzie 10 tysięcy złotych wypłacanych każdego miesiąca aż przez 20 lat. Drugi szczęśliwiec otrzymywać będzie 5 tysięcy zł wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat.

Gracz, który wygrał 8 listopada dzięki zwiększonej stawce otrzymywać będzie aż 10 tysięcy złotych wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat. Szczęśliwy kupon został zawarty w kolekturze Lotto przy ulicy Zamkowej 72 w Złotowie w województwie wielkopolskim. Oto wylosowane liczby w Ekstra Pensji 8 listopada: 7, 8, 15, 20, 26 oraz 1.

Drugą wygraną w Ekstra Pensji odnotowano dzień później w Żarach w woj. lubuskim w kolekturze Lotto przy ulicy Przeładunkowej 2. Tym razem nasz gracz otrzymywać będzie 5 tysięcy złotych wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat. Graczowi do pełni szczęścia wystarczył jeden zakład zawarty na chybił trafił. A oto wylosowane liczby w Ekstra Pensji 9 listopada: 1, 8, 10, 11, 14 oraz 3.

Wystarczy zwiększyć stawkę za zawierany zakład, by zagrać o wyższą miesięczną pensję. Do wyboru jest gra o 10-, 15-, 20-, 25, a nawet 50 tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat. Od 2017 roku, gracz, który zagrał w warszawskiej kolekturze cieszy się „pensją” w wysokości aż 50 tysięcy złotych miesięcznie wypłacaną przez 20 lat. Za dodatkową złotówkę do zakładu zagramy o Ekstra Premię, w której do wygrania jest 100 tysięcy złotych wypłacane od razu!

Zainwestował złoty pięćdziesiąt i wygrał prawie 380 tysięcy

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot ma charakter poglądowy, źródło lotto.pl

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl