Znęcał się nad konkubiną. “Nie chciała mu kupić czołgu”

39-latek z Warszawy od co najmniej trzech lat wyżywał się na swojej konkubinie. Każdy powód był dobry, żeby ją znieważać, poniżać i demolować mieszkanie. Ona wytrzymała, ale czarę goryczy przelało fakt, że utrzymująca agresora kobieta nie chciała kupić mu czołgu w komputerowej grze strategicznej. 

Z ustaleń policjantów i zawiadomienia pokrzywdzonej wynikało, że mężczyzna od co najmniej trzech lat nie szczędził pokrzywdzonej wulgarnych słów adresowanych do niej. Poniżał ją, wymyślał oraz niszczył sprzęty gospodarstwa domowego.

 – Każdy powód do awantury był dobry. Kobieta wracała z pracy, z której utrzymywała niezadowolonego partnera i musiała zajmować się wszystkim w mieszkaniu. W zamian za to dostawała wiązankę gorzkich słów na swój temat. Dzień przed interwencją policjantów mężczyzna wszczął awanturę, ponieważ pokrzywdzona, wracając z pracy, zapomniała kupić wodę. W dniu, kiedy do mieszkania zostali wezwani mundurowi, poszło o to, że kobieta nie chciała kupić konkubentowi czołgu w internetowej grze strategicznej. Mężczyzna domagał się świątecznego prezentu przed czasem. Kiedy jego partnerka odmówiła, z jego ust posypały się wyzwiska i wulgaryzmy  – relacjonuje asp. szt. Robert Koniuszy z warszawskiej policji. 

Mężczyzna nie zmienił swojego zachowania nawet w obecności policjantów. Nadal wyzywał zgłaszającą i groził jej. Wobec powyższego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przyjęli od kobiety zawiadomienie o znęcaniu się nad nią i założyli agresorowi „niebieską kartę”. Okazało się, że zatrzymany w przeszłości był już objęty tą procedurą. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

77-latek znęcał się nad żoną i córką

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl