Nowy rekord wysokości wygranej

Wyjątkowy prezent na święta sprawiła sobie osoba, która zagrała w Lotto z Plusem w punkcie przy ulicy Górnej 3 w Ożarowie w woj. świętokrzyskim. Dzięki dołożonym dwóm złotych do tego zakładu wygrała równe dwa miliony złotych, czyli główną wygraną w Super Szansie. Oto szczęśliwy numer wylosowany 21 grudnia o godzinie 21:40: 7 2 1 0 2 9 0.

To nie koniec dobrych wiadomości dla graczy LOTTO. Odnotowano także nowy rekord wysokości wygranej w Mini Lotto. Od soboty wynosi on aż 378 975,00 złotych. Szczęśliwy kupon został zawarty w kolekturze LOTTO przy ul. Przeładunkowej 2 w Żarach w woj. lubuskim. Oto wylosowane liczby 21 grudnia w Mini Lotto: 3, 8, 12, 20, 39.

W zeszłą środę padła czwarta grudniowa główna wygrana w Ekstra Pensji (5 tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat). Tym razem na listę miejscowości, w których odnotowano taką wygraną trafiła Żarska Wieś w woj. dolnośląskim. Szczęście graczowi przyniósł punkt LOTTO przy ul. Żarska Wieś 2c, w którym kupił zakład Ekstra Pensji na chybił trafił.

Gra o miliony toczy się każdego dnia. W kolejnym losowaniu Lotto do wygrania będzie nawet 14 milionów złotych, a w Lotto Plus gwarantowany milion złotych. Najbliższe losowania obu gier odbędą się już we wtorek (24 grudnia) o godzinie 21:40.

Zainwestował złoty pięćdziesiąt i wygrał prawie 380 tysięcy

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot. ma charakter poglądowy, źródło lotto.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl