Zemsta niezadowolonej petentki MOPS-u? [video]

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszała wczoraj 30-letnia mieszkanka Skarżyska-Kamiennej w woj. świętokrzyskim. Kobieta podejrzana jest o to, że kamieniem wybiła szybę w budynku miejscowego ośrodka pomocy społecznej. Straty wyniosły 800 złotych, a przebieg zdarzenia nagrały kamery monitoringu. Teraz zatrzymanej grozić może nawet 5-letni pobyt za okratowanym oknem więziennej celi.

W czwartek dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej zawiadomiła policjantów o wybiciu szyby okiennej w budynku placówki. Z zapisu kamer monitoringu wynikało, że jedna z podopiecznych instytucji pomocowej rzuciła kamieniem w okno, po czym uciekła. Szczęśliwie w pomieszczeniu nikt wówczas nie przebywał. Straty oszacowano na 800 złotych.

–  W związku ze sprawą do policyjnego aresztu trafiła sprawczyni powyższego czynu. Okazała się nią 30-letnia skarżyszczanka, która w momencie zatrzymania była kompletnie pijana. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut uszkodzenia mienia. Tłumaczyła, że ze zdarzenia nic nie opamięta, ponieważ tego dnia była nietrzeźwa. Do zarzutu nie przyznała się –  informują mundurowi ze Skarżyska-Kamiennej.

Za popełnienie opisanego czynu sprawczyni może grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

Kobieta “skorzystała” z toalety, która znajdowała się… na sklepowej wystawie (video)

Te wyznania miłości i nienawiści będą go sporo kosztować

Fot. główne ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl