26-latka zginęła na miejscu (fot.)

Dziś (24.06) w godzinach porannych na terenie Łęcznej w woj. lubelskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na miejscu śmierć poniosła 26-latka z powiatu włodawskiego kierująca audi, która zderzyła się czołowo z pojazdem ciężarowym.

Do wypadku drogowego doszło dzisiaj przed godz. 9 na ul. Jana Pawła II w Łęcznej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca audi jadąc od Łęcznej do Lublina na łuku drogi nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, wskutek czego zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z pojazdem ciężarowym. Niestety, 26-latka poniosła śmierć na miejscu zdarzenia.

32-letni kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. W chwili obecnej panują utrudnienia w ruchu drogowym, droga jest całkowicie zablokowana i zorganizowany jest objazd przez miejscowość Rossosz. Łęczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o zmniejszenie prędkości, rozsądek, większą ostrożność i rozważną jazdę. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

 

ZOBACZ TAKŻE:

14-latka, mimo wstrząsającego widoku, uratowała życie mężczyźnie

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl