Przewoził dość nietypowych „pasażerów”

Mundurowi z gliwickiej drogówki podczas patrolu napotkali niecodzienny widok. Obok kierowcy dostawczego mercedesa w szoferce znajdowała się duża ilość warzyw i owoców. Kierujący, 52-letni mieszkaniec powiatu gliwickiego za nic miał przepisu ruchu drogowego.

Policjanci przypominają, że podczas przewożenia ładunku, musi on być umieszczony w pojeździe w sposób bezpieczny, nie utrudniający kierowania pojazdem. O fakcie tym zapomniał 52-latek z powiatu gliwickiego, który przewoził w szoferce swego pojazdu warzywa i owoce. Ilość oraz sposób ich umieszczenia w pojeździe z całą pewnością nie wpływał pozytywnie na bezpieczeństwo oraz wygodę kierującego. Do zdarzenia doszło wczoraj (24.06) około południa, kiedy to mundurowi z gliwickiej drogówki patrolowali miasta. Zauważyli, że obok kierowcy dostawczego mercedesa w szoferce znajdowała się duża ilość warzyw i owoców.

Kierujący, 52-letni mieszkaniec powiatu gliwickiego za nic miał przepisu ruchu drogowego, nakazujące przewożenie ładunku w sposób nie utrudniający kierowania pojazdem oraz nie ograniczający widoczności drogi. W tym przypadku znajdując się w szoferce, miał zerową widoczność tego co dzieje się z prawej strony jego pojazdu. Za popełnione wykroczenie kierujący otrzymał mandat. Dodatkowo w obecności policjantów obowiązany był do usunięcia z wnętrza szoferki nieprawidłowo przewożonego ładunku relacjonują policjanci z Gliwic. 

ZOBACZ TAKŻE:

Nie tylko jego dom, ale i życie legło w gruzach

Fot., źródło policja.gov.pl

1 komentarz do wpisu “Przewoził dość nietypowych „pasażerów””

  1. No i tu trzeba bardziej zacofanych uchodzćców jak ten kraj jest 30 lat do tyłu tylko zamiast świeczki ma laterke a zamiast cepa beisbol bo mu usa sprzedało no to łał

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl