Ostrowiec Świętokrzyski to wyjątkowo szczęśliwe miasto dla graczy

Osobom grającym w Ostrowcu Świętokrzyskim dopisuje ostatnio niebywałe szczęście. W sobotnim losowaniu Lotto padła tu „szóstka”, która wyniosła aż 9 608 163,60 złotych, a kilka dni wcześniej odnotowano główną wygraną w Ekstra Pensji. Przypomnijmy liczby wylosowane 25 lipca w Lotto: 9, 12, 17, 24, 45, 48.

Gracz Lotto zawarł zakład w punkcie sprzedaży (salon prasowy „Kolporter”) przy ul. Siennieńskiej 8 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Szczęśliwiec sam skreślił swoje liczby. Warto podkreślić, że nowy Lottomilioner zagrał systemem „8”, dzięki czemu poza „szóstką” wartą 9 608 163,60 złotych wygrał dodatkową kwotę równą 47 813,40 złotych. Gratulujemy.

Przypominamy, że to druga wysoka wygrana LOTTO w ciągu kilku dni w Ostrowcu Świętokrzyskim. W czwartek 23 lipca odnotowano tu główną wygraną w Ekstra Pensji. Wówczas gracz wygrał 5000 zł wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
Kumulacja w Lotto została rozbita, ale miłośnicy gry o wysokie kwoty wciąż mają szansę na 260 000 000 złotych w piątkowym losowaniu Eurojackpot. Można grać w kolekturach i na lotto.pl. 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Aby wesprzeć ten cel, warto zagrać na lotto.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

Na chybił trafił został szczęśliwcem z ponad 4 milionami złotych

Fot. ma charakter poglądowy, źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *