Dwóch graczy rozbiło kumulację. Każdy z nich wygrał po ponad 38 milionów euro

Już wiadomo, że dwóch graczy spoza Polski rozbiło kumulację w Eurojackpot. Oznacza to, że w kolejny piątek do wygrania będą 44 miliony złotych.

Oto liczby, które zostały wylosowane 7 sierpnia w Eurojackpot: 4, 9, 15, 24, 28 oraz 2, 6. Tym razem szczęście sprzyjało graczom z Hiszpanii i Niemiec. 

W grze występuje 12 stopni wygranych. Gra się typując 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Można grać na własne liczby lub na chybił trafił. Z każdego zakładu Eurojackpot, który kosztuje 12,50 złotych kwota 2,50 złotych (25% stawki) przeznaczane jest na dopłaty, m. in. na rozwój sportu oraz kultury narodowej. Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy piątek między godz. 20 a 21. 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami w Polsce.

Zachowaj kupon

To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie. W online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami!

Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni.

Przypomnijmy. To był rekord wszech czasów! W maju 2019 roku padła pierwsza polska główna wygrana w Eurojackpot. W losowaniu tej gry, w którym stawką było 390 milionów złotych (90 milionów euro) padły dwie główne wygrane, w tym jedna w Polsce! Jej wartość to astronomiczne 193 396 500,00 zł (45 milionów euro)! Nigdy wcześniej w historii naszego kraju wygrane nawet nie zbliżyły się do tej kwoty. Poprzedni rekord to 36 726 210,20 złotych w Lotto trafione w 2017 roku w Skrzyszowie.

Szanse, że posiadacz szczęśliwego kuponu trafi główną wygraną wynosiły jak 1:95 344 200. Oto liczby, dzięki którym gracz stał się posiadaczem najwyższej polskiej wygranej: 5, 7, 15, 19, 29 oraz 3 i 8.

Kiedy zwycięzca odbierał pieniądze w jednym z oddziałów spółki Totalizatora Sportowego, poproszono go o kilka informacji związanych ze sposobem gry, ulubionymi grami czy planami na przyszłość.  Gracz przyznał, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 mln złotych, nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania Eurojackpot poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i wytypował szczęśliwe liczby. Dodał, że wygrana z pewnością odmieni jego życie. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

Uwaga turyści przebywający we Władysławowie! Padła tam główna wygrana w Ekstra Pensji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *