W panice wskoczył do stawu. Co takiego zrobił?

32-latek na widok policjantów próbował salwować się ucieczką. Widząc, że funkcjonariusze go doganiają w panice wskoczył do stawu. Oczywiście, na nic to się nie zdało, został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.

W tym tygodniu jeden z mieszkańców gm. Żyrzyn przekonał się, że nie ucieknie się przed konsekwencjami swoich czynów. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo dokonane w przeszłości. W związku z tym, że nie stawił się do zakładu karnego, sąd rozpoczął jego poszukiwania, a czynności w tej sprawie zlecił komendzie powiatowej policji w Puławach.

Kryminalni, zajmujący się poszukiwaniami udali się więc do miejsca zamieszkania 32 latka, do gm. Żyrzyn. Wjeżdżając w ulicę, przy której znajduje się posesja poszukiwanego, zauważyli, że znajduje się na niej mężczyzna, którego mieli zatrzymać. Na ich widok, mężczyzna rzucił się do ucieczki, próbując ukryć się w  krzakach. Gdy zauważył, że ścigający go funkcjonariusze są tuż tuż, w panice wskoczył do stawu. Na niewiele to się zdało i już po chwili był w rękach policjantów. Trafił do zakładu karnego gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy.

ZOBACZ TAKŻE:

Poszukiwany zadzwonił na policję twierdząc, że nigdy go nie złapią. “Wpadł” podczas ulubionego zajęcia

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *