Pieniądze ukradli, a impreza i tak się nie odbyła

Późnym wieczorem dwa dni temu strażnicy miejscy z Warszawy otrzymali zgłoszenie o awanturze nieproszonych gości na strychu trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Nowogrodzkiej. Podjęto interwencję. 

Minęła godzina 22.30, gdy radiowóz strażników miejskich zatrzymał się przed kamienicą. Wchodzących do bramy funkcjonariuszy zatrzymał mężczyzna. Oświadczył, że został pobity na strychu.

– Z jego relacji wynikało, że napadło go dwóch mężczyzn i kobieta. Sprawcy pobili mężczyznę i zabrali nieco ponad 100 złotych. Funkcjonariusze weszli z mężczyzną do pomieszczeń, w których miało dojść do przestępstwa. Zastali tam dwóch mężczyzn w wieku 42 i 52 lat, których poszkodowany wskazał jako sprawców pobicia. Chwilę później dołączyła do nich szczęśliwa kobieta, która… przyniosła zakupy. Radość z dobrze zapowiadającej się imprezy na cudzy koszt uszła z niej tak szybko jak powietrze z balonu – relacjonują strażnicy miejscy z Warszawy. 

Niewiasta w wieku 37 lat również została wskazana jako sprawczyni pobicia. Strażnicy wezwali patrol policji, któremu przekazano ujęte osoby. Ponieważ cała trójka była pijana, przewieziono ich do SOdON. Gdy wytrzeźwieją, zajmie się nimi policja. Fot. główna ma charakter poglądowy.

ZOBACZ TAKŻE:

Strażnicy nie dali się przekonać. Pizzę dowiózł ktoś inny

Fot. główna ma charakter poglądowy. Źródło Straż Miejska Warszawa

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl