Kinga i Magda – kolejne uczestniczki reality show “40 kontra 20”

Już 28 czerwca widzowie Siódemki będą mogli zobaczyć pierwszą polską edycję programu “40 kontra 20”. Zdjęcia do najgorętszego randkowego reality show tego lata realizowane są na Krecie. Poznajcie dwie kolejne uczestniczki programu.

KINGA ZAPADKA

Od sześciu lat mieszka na stałe w Warszawie, gdzie kończy studia prawnicze. Jest bardzo ambitna, pracowita  i zdecydowana. Niedawno zaczęła rozwijać swoje kolejne wielkie marzenie: markę bieliźnianą. Kocha realizować swoje cele. Najważniejsza jest dla niej lojalność i szczerość. Nigdy nikogo nie udawała, nie próbowała się przypodobać. Zawsze szczerze i otwarcie głosi swoje przekonania i poglądy. Wszystko z zachowaniem zasad kultury i nie obrażając przy tym innych osób. Ceni również siebie za cechy charakteru, które w dzisiejszych czasach są bardzo rzadko spotykane: wrażliwość, empatia, chęć pomocy innym, wierność.

MAGDA CHAJKO

Z zawodu dziennikarka, ale obecnie prowadzi swoją działalność i świadczy usługi z zakresu administracji i prowadzenia biura. Organizuje również małe przyjęcia. Mama trójki dzieci. Jej marzenie to być szczęśliwą i żyć w zgodzie ze sobą oraz widzieć szczęście swoich bliskich. Kocha góry i wakacje na campingu. Mieszka w Warszawie. Jej najważniejsze cechy charakteru to naturalność, opiekuńczość, pozytywna energia oraz odwaga. Za co lubi siebie – za to, że może na siebie liczyć.

ZOBACZ TAKŻE:

Ania i Paula – dwie kolejne uczestniczki reality show “40 kontra 20”

Fot., źródło TVN

WieleLiter.pl