Krwawiąc podbiegł do policjantów i poprosił o pomoc

Policjanci w codziennej służbie zmierzając się z różnymi interwencjami, muszą być przygotowani na wszelkie sytuacje. Tym razem przekonali się o tym dzielnicowi z wieluńskiej komendy. Mundurowi przeprowadzili pilotaż auta, którym jechał mężczyzna potrzebujący pomocy.

Dwa dni temu do pełniących służbę dzielnicowych asp. sztab. Cezarego Żarnowskiego oraz mł.asp Łukasza Krzemienia w miejscowości Toprów podjechał hyundai, którym podróżowało małżeństwo. Zdenerwowany mężczyzna poprosił mundurowych o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala.

Chwilę wcześniej uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Podczas prac gospodarczych na działce przeciął sobie palce ręki i mocno krwawił. Dzielnicowi widząc, iż mężczyzna potrzebuje natychmiastowej pomocy podjęli decyzję o eskorcie.

Po przekazaniu informacji oficerowi dyżurnemu wieluńskiej komendy, od razu włączyli sygnały dźwiękowe i świetlne i wspólnie ruszyli w stronę wieluńskiego szpitala. Szybka reakcja policjantów i sprawnie przeprowadzona eskorta pozwoliła mężczyźnie bezpiecznie dojechać do placówki medycznej gdzie uzyskał pomoc specjalistów.

ZOBACZ TAKŻE:

18-latka upadła na sztachety, które wbiły się w klatkę piersiową

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl